Групи короткотривалого перебування для дітей дошкільного віку

Групи короткотривалого перебування для дітей дошкільного віку:

Для самих маленьких (від 2-х до 3 років) – програма «Ранній розвиток малюків», комплекс занять, який включає наступні напрямки: логіка, розвиток мовлення, творчість, дитячий фітнес.

Для дітей з 3-х до 6 років працює Садок неповного дня. Садок приймає дітей 3 рази на тиждень по 2-2,5 години. Під час перебування у садочку для дітей проводяться заняття різного спрямування. Діти займаються у групах згідно віку. Для кожної вікової групи розроблена відповідна прграма. Для дітей які відвідують Садочок проводяться профилактичні заняття з логопедом.

Для дітей з 3 до 4 років — програма «Розвиваюче навчання», яка включає напрямки: логіка, розвиток мовлення, читання, англійська мова, творчість, дітячий фітнес, музика.

Для дітей від 3 до 6 років проводяться заняття з логоритмики – це методика, яка спирається на зв’язок слова, музики та руху, що включає в себя пальчикові, мовні, музикально-рухові та комуникативні ігри.

Для дітей від 4 до 6 років – програма «Підготовка до школи», яка включає: математику, логіку, читання, письмо, англійську мову, творчість, музику, дітячий фітнес, психологічну підготовку. Заняття з підготовки до школи проводяться також у вечірній час для дітей які ходять до садків повного дня.